Black Opium - Yves Saint Laurent

Black Opium

"Tajemniczy damski zapach Yves Saint Laurent Black Opium jest jak zakazany owoc, którego każdy pragnie w głębi serca. Jego aromat potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę napięcia i emocji. Zmysłowe nuty wody toaletowej Yves Saint Laurent Black Opium przyciągną uwagę każdego, kto podejdzie bliżej. Ekscytujący aromat zachęca, aby do niego powrócić i przeżywać to uczucie raz za razem. Uzależnienie od damskiego zapachu Black Opium jest niezwykle silne i podniecające.Kobieta nosząca zapach Yves Saint Laurent Black Opium jest pełna sekretów i lubi uwodzić otaczających ją mężczyzn. Ma świadomość swojej atrakcyjności i pozostawia za sobą złamane serca. Zapach jest dla niej odurzającym eliksirem kobiecości, który podkreśla jej wyjątkowość na każdym kroku. Wielu pragnie kobiety Black Opium, ale ona nigdy nie oddaje się cała. Jest wymagająca i stawia własne warunki.Jeżeli szukasz naprawdę niezwykłego zapachu, na pewno zainteresuje Cię Yves Saint Laurent Black Opium. Warto podkreślić wspaniały dobór najlepszych składników, z których składa się ten urzekający eliksir. Wyjątkowe połączenie delikatnej kawy i zielonej herbaty tworzy doskonały aromat, pełen pasji i pożądania. Zachwycające kwiaty i słodkie cytrusy idealnie komponują się z drzewną nutą. Szlachetne białe piżmo wzmacnia nieodpartą zmysłowość zapachu. Luksusowa damska woda toaletowa Yves Saint Laurent Black Opium została wprowadzona na rynek w 2015 r."
Zapach na pewno jest intrygujący i nieoczywisty. Jednak moje pierwsze wrażenie nie było pozytywne. Wydawał się zbyt ciężki i duszący.  Mimo, że lubię zdecydowane i intensywne zapachy ten przekonał mnie dopiero po czasie.
Napewno nie każda kobieta będzie nim zachwycona ponieważ jest on dosyć wyrazisty. 
Dodatkowo moim zdaniem nie nadaje się on do noszenia na co dzień. Sama używam go tylko na wieczorne wyjścia, bądź randki. 
Plusem natomiast są względy estetyczne. Opakowanie jest cudowne. Proste o minimalistycznym kształcie z mocnym kolorystycznym akcentem. Na plus uważam zastosowanie brokatu.
Trwałość perfum pozostawia jednak wiele do życzenia.
Zapach jednak broni się swoją kompozycją. Nie ma osoby która by o niego nie zapytała.
Polecam go dla kobiet które w życiu są zdecydowane i zmysłowe, uwielbiają kusić i zachwycać, ale przede wszystkim dominują i lubią zwracać na siebie uwagę.


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty