Beauty Advent Calendar
Pamiętamy je z dzieciństwa jak osładzały nam czas największego oczekiwania na święta, jednak teraz każdy grudniowy dzień będzie z nimi jeszcze piękniejszy. Mowa oczywiście o makijażowych kalendarzach adwentowych, które w ostatnich latach biją rekordy popularności!
Zaczynamy od NYX COSMETICS którego cena to 63$. Zawiera on 12 mini matowych pomadek oraz 12 mini cieni do powiek.

Mój absolutny faworyt od Benefit Cosmetics! Kosztuje 239 zł i niestety mamy tylko 12 okienek, ale zawartość to 100% satysfakcji! Róże, brązery, mascary oraz pigmenty do ust i policzków. Tego możemy się spodziewać w środku.
Za 169 zł kupimy kalendarz z Sephory, który kryje w sobie kapsułki do kąpieli, samouczki, lusterko i mase kosmetyków. Zarówno on jak i kalendarz z douglasa są bardzo łatwo dostępne.
Douglas w tym roku ma dla nas 24 miniatury takie jak maseczki, kremy a nawet szampon. Cena 129 zł. 

Dla prawdziwych fanek zdobienia paznokci najlepszym wyborem będzie kalendarz Ciate London, który w swojej ofercie ma same lakiery do paznokci + pilniczek. Taka przyjemność kosztuje nas 63$.Najdroższy na naszej liście luksusowy Estee Lauder (220$) podoba mi się najbardziej ze względu na design. W środku znajdziemy nie tylko kosmetyki ale i produkty do pielęgnacji.Z myślą o osobach, które ponad makijaż przekładają pielęgnacje, strzałem w 10 będzie Selfridges Eclectic Little Luxuries - kalendarz z mini produktami luksusowych marek takich jak: Urban Decay, YSL, Lancome, Viktor & Rolf, Kiehl's.
Cena 100$.


Zobacz także

Komentarze

Popularne posty