Top luxury vintage shop

Nadszedł czas żebym podzieliła się z Wami moimi ulubionymy vintage shop.
Uwielbiam przeglądać je w wolnej chwili poszukując prawdziwych perełek w zawrotnie niskich cenach.


Pierwsze trzy to strony na które zaglądam niemalże codziennie! Pełne są wyjątkowych okazji oraz różnorodnych produktów. Dodatkowo posiadają gwarancję oryginalonści zakupionych u nich rzeczy.


Jest to niezaprzeczalnie nr 1 na naszej vintage liście. Ogromny asortyment, różnorodność marek oraz niepowtarzalne okazje cenowe. Nie tylko moda ale i sztuka. Miejsce w którym znajdziemy birkinke z różowego krokodyla jak również dzieła m.in Yves Klein czy Warhola. 

Przystępne ceny i dostawy niemalże codziennie. To z pewnością wyróznia tą polską stronę inernetową spośród wielu innych vintage store. Warto zwrócić uwagę na buty i dodatki. Często można tu upolować czółenka od Louboutin w całkiem niezłym stanie za 1000 zł.


Prócz rzeczy prosto z pokazu, mają ogromną sekcję vitage, w której na pewno znajdziemy swoją wymarzoną torebkę, unikalny szal bądź oryginalną pare butów. Jest to platforma zagraniczna.


Polska strona na której upolujemy nie tylko akcesoria i dodatki w przystępnych cenach, ale również perełki z szaf polskich gwiazd.

Jeden z pierwszych w Polsce vintage shop.  Przede wszystkim znajdzieciemy torebki i ubrania topowych domów mody z najnowszej kolekcji! 

Coś dla każdej fanki minimalizmu. W ofercie sklepu są zarówno nowe ubrania jak i dział vintage. Prosty i czytelny projekt w którym znajdziemy dobre jakościowo ubrania.

Kolejna polska strona. Posiadają sklep stacjonarny w Warszawie, jednak największą popularnością cieszy się ten internetowy. Płaszcz Burberry za mniej niż 1000zł? No problem!
Zobacz również

Komentarze

Popularne posty